Перейти к содержимому


Фотография

Способи полегшити собі шопінг у пошуках потрібних вам речей

Написано Bliptex , 26 December 2022 · 60 просмотров

Купуючи нові речі, багато хто женеться за тим, щоб отримати якнайбільше і за меншою ціною. Але кількістю одягу ніяк не вдасться компенсувати його якість. Втім, ніхто не гарантує, що й дорогі речі зроблять на совість і з добрих матеріалів. Тому незалежно від того, масовий бренд це чи преміальний, насамперед потрібно звертати увагу саме на те, як і з чого та чи інша річ виготовлена.

Але навіть якщо постійно звертати увагу на тканину, надійність та якість швів, крій та інші атрибути гарних речей, можна постраждати від надлишку зайвого одягу. Як не крути, а розпродажі нікуди не поділися, і там справді можна знайти багато одягу за адекватною ціною, що не б'є по кишені. І тут головне не забувати, що зайві речі в гардеробі просто висітимуть і займатимуть місце. Тому до вибору одягу потрібно підходити ще й з урахуванням сезону та власного стилю.

Изображение


Як не стати шопоголиком та вибирати речі з розумом?
Перед тим, як вирушити за покупками, потрібно запам'ятати кілька простих речей, які значно спростять шопінг. Як мінімум тому, що ви зможете упорядкувати свій гардероб і перестати купувати те, що ви навряд чи носитимете. Наприклад, перше, що потрібно зробити – це заздалегідь розібрати вміст шаф та скласти базові набори. А всіх інших речей, які не підходять вам за стилем або просто не подобаються, потрібно просто позбутися.

Після того, як ви провели своєму гардеробу "передшопінгову ревізію", потрібно обов'язково пройтися по комплектах, що вийшли, і подумати про те, чого в них не вистачає і чим їх можна доповнити. Так ви зможете скласти собі список на майбутнє для походу по магазинах за обновками. І не потрібно буде купувати нічого зайвого поза цим чеклістом, якщо тільки не знайдете в магазинах щось реально стильне і відповідне вам.

Вже в процесі шопінгу вам доведеться подумати про ще одну річ. Розпродажі — це не той період, коли потрібно хапати з вішалок все, що погано лежить і віддається зі знижкою. У такі періоди найкраще звернути увагу на речі в магазинах, які вам подобалися і раніше, але бюджет не дозволяв таку покупку. Завдяки такому підходу ви зможете купити собі щось приємне, і не забити гардероб зайвим.

Стиліст - не тільки для створення іміджу, але і для шопінгу
Якщо ви зібралися вирушити по магазинах у пошуках нового одягу для свого гардеробу, але навіть не знаєте з чого почати і як правильно підійти до справи, то ідеальний для вас варіант – звернутися до стиліста. Благо у вік сучасних технологій це легко зробити в режимі онлайн. Наприклад, ви можете отримати контакти стиліста за посиланням з великим досвідом роботи - Vika Barva. Зв'язавшись з іміджмейкером, ви зможете домовитися про консультацію, ревізію гардеробу і навіть шопінг-супровід.

У процесі Віка Барва дасть вам всю необхідну інформацію про те, що саме вам найкраще підійде, а також допоможе вирішити багато питань, пов'язаних із вашим іміджем. А при необхідності ви зможете спільно провести повний аналіз вашого гардеробу, а також похід магазинами за обновками для нього. А це вже повноцінне поєднання приємного проведення часу та користі для створення власного унікального стилю.

Изображение


Персональна палітра як спосіб полегшити шопінг
Створюючи імідж і працюючи над власним чином, завжди варто розпочинати створення особистої палітри. І робити це потрібно не тому, що так прийнято, а тому, що це полегшить формування своєї унікальної зовнішності і, звичайно, походи по магазинах у пошуках речей для нього. Колір і силует - це те, що кожна людина мимоволі звертає увагу насамперед. Тому найчастіше саме колір має першорядне значення.

Персональна палітра де-факто є набір відтінків, які найкраще підкреслюють особливості конкретної людини - колір шкіри, колір очей, колір волосся. У речах, підібраних відповідно до особистих кольорів, на перший план виходитиме зовнішність. Тобто персональна палітра - це буквально путівник по тому, в яких кольорах ви виглядатимете найбільш природно.

Як створити свою персональну палітру?
Кольори, що відповідають вашому особистому стилю та індивідуальності, швидше за все, були вашими улюбленими ще до того, як ви взагалі дізналися про існування персональних відтінків. Тому перший крок у створенні вашої особистої палітри кольорів - це записати ваші улюблені кольори. Просто загляньте у свій гардероб, на створені вами дошки оголошень та вивчіть кольори, які вас найбільше приваблюють.

Немає жодних обмежень на кількість кольорів, які входять до вашої палітри. Але має бути баланс між нейтральними, додатковими та акцентними кольорами, а також металами аксесуарів. Перші три категорії будуть вашими базовими. інші ж стануть “хайлайтами”, тобто підкреслять необхідні деталі зовнішності.

При цьому головне ще й не забувати про те, що ваші кольори мають добре поєднуватись один з одним. Це важливо, тому що дасть можливість створювати максимальну кількість одягу у вашому гардеробі.

  • 0