Перейти к содержимому


Фотография

Кримінальний проступок

Написано Kris , 28 July 2023 · 49 просмотров

З 1 липня 2020 року в Україні було введено в дію кримінальний проступок, який передбачає відповідальність за дії або бездіяльність, за які може бути накладений штраф у розмірі не більше 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що на теперішній час становить 51 тис. грн, або інше несуворе покарання, не пов'язане з арештом.

До таких проступків належать, наприклад, крадіжка (ч.1 ст.185 КК України), шахрайство (ч.1 ст.190 КК України), протиправні дії з наркотиками (ч.1 ст.309 КК України), легкі тілесні ушкодження (ч.1 ст.125 КК України).

Розслідування проступків можуть проводити уповноважені особи поліції, СБУ, податкової, державного бюро розслідувань, з дотриманням загальних правил для досудового слідства кримінальних правопорушень. Проте, є деякі виключення.

Для захисту своїх прав у таких ситуаціях рекомендується звертатися за допомогою до адвоката. Юридична компанія "Приходько та партнери" https://prikhodko.co...vidpovidalnist/ може надати якісну та професійну правову допомогу при кримінальних проступках.

  • 0